Ancak güncelliğini yitirmiş mobil cihazlarınız her ne kadar artık size işe yaramazmış gibi görünse de, onları efektif olarak kullanabileceğiniz birçok yol var.

Eski tabletinizi ikinci bir monitör olarak görevlendirebiliriz, bebeğiniz varsa yeni bir bebek telsizi satın almadan eski Android telefonunuzu bebek telsizine çevirebilirsiniz. Bu derlememizde pabucu dama atılmış mobil cihazlarınızı tekrar hayata döndürebileceğinize farklı yöntemleri listeliyoruz

Güncelliğini kaybeden tabletinizi en efektif kullanma yollarından biri, bilgisayarınız için tabletinizi ikinci bir monitör olarak kullanmak olabilir. Hele de 7 inçten ziyade 10 inç gibi biraz daha büyük bir tablete sahipseniz, tabletiniz ikinci monitör olarak iyi bir seçenektir.

iOS ve Android tabletler için bu işlemi Air Display uygulamasıyla beraber gerçekleştirebilirsiniz. Böylece ana monitörünüzde iş yaparken, diğer basit işlerinizi için tablet ekranınızı kullanabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.