Mobil

Esnek ekranlı Galaxy Note 3 geliyor

Samsung, esnek ekran teknolojisinde öncü marka olmak istiyor.

Esnek ekranlı Galaxy Note 3 geliyor

Galaxy S4'te donanım anlamında çeşitlilik sunan Samsung'un benzer bir hamleyi Galaxy Note 3 cephesinde de sürdürmek istediğini görüyoruz. Bir süre önce gelişmekte olan ülkelere LCD ekranlı Galaxy Note 3'ün hazırlandığı ve telefonun kasım ayı içerisinde satışa sunulacağı bildirilmişti.

1380001364_fft99mf3198285.jpeg

Güney Kore medyasında yaşanan yeni gelişmeler ise esnek ekranlı Galaxy Note 3'ü işaret ediyor. Esnek ekran üretiminde LG ile sıkı bir rekabet halinde olan Samsung'un esnek ekranlı ilk telefonu piyasaya sürerek rakibinin önüne geçmek istediği biliniyor, hatta benzer bir politika LG cephesinde de geçerli. Güney Kore medyasında yer alan haberler gerçeğe dönüşürse, Samsung bu anlamda hem rakibinin önüne geçecek hem de sektörde bir ilki temsil edecek.

Esnek ekran üretimi hala istenilen seviyede değil ve zaten gelişmeler esnek ekranlı Galaxy Note 3'ün sınırlı sayıda üretileceğini bildiriyor. Samsung muhtemelen sınırlı sayıda telefonu da başta Güney Kore olmak üzere özel pazarlarda satışa sunacaktır.

Yorumlar
Misafir
ekrani büküp ne yapacagiz ya waffle'mi yiyecegiz Allah askina?
Cevapla
Misafir
zengin ler 4 gözle bekliyor telefonu ulan birtane garibani doyurmazsiniz takip ettiniz seye bakin
Cevapla
Misafir
maşallah pekala şimdi alanlar enayi mi. gerci mevzubahis samsung ise bunlar olağan şeyler. s3 de s4 de bir elin parmakları adedince s3 ve s4 çeşitleri yapmadılar mı. şimdi sıra note 3 de bugün exynoslu qualcomm lu seriler. yarın da optik sabitleyici kameralı model esnek ekranlı model derken uzar gider. biz enayiler de yediğimiz kazıklar ile kalırız.
Cevapla
Misafir
gokkos artık nickini kullanmadan yorum yapıyor :)
Cevapla
Misafir
Koreliden çinliden hayır gelmez alacaksan japon markası alıcaksın SONY MAKE BELİEVE
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.