Mobil

Evernote, Android için güncellendi

Popüler not alma uygulaması yeni güncelleme ile daha kullanışlı bir yapıya bürünüyor.

Evernote, Android için güncellendi

Mobil dünyasında not alma noktasında en önemli uygulamaların başında yer alan Evernote, Android için güncellendi. iOS uygulaması Android’e nazaran daha gelişmiş detaylar sunan Evernote, kısa süre içerisinde yaptığı yeniliklerle her iki platform için uygulama seviyesini aynı düzeye çıkardı.
1364273430_galeri.jpg

Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın son halinde arayüzde yenilikler karşımıza çıkıyor. Daha belirgin olan arabirim sayesinde notların birbirinden ayırt edilmesi daha kolay bir hal alıyor. Kamera arayüzünde sağlanan yenilikle aynı anda birden fazla görüntü yakalanabiliyor. Üstelik tüm bu görsellere tek bir seferde not ekleme işlemi yapılabilmekte. Çekilen görseller üzerinde ayarlamaların yapılması da yenilikler arasında yer alıyor.

Google’un benzer yetenekler sunan Keep uygulamasının Android ve iOS platformu için yayınlanmasıyla ikili arasında ciddi anlamda bir rekabetin yaşanacağını ön görebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.