Mobil

Exynos 5 işlemcili Galaxy Note 3 için KitKat ROM'u yayınlandı!

Galaxy Note 3 kullanıcılarını sevindirecek haberler gelmeye devam ediyor.

Exynos 5 işlemcili Galaxy Note 3 için KitKat ROM'u yayınlandı!

Samsung'un Galaxy Note serisinin son ürünü olan Note 3'e Android KitKat güncellemesinin gelmesi dört gözle bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Snapdragon 800 işlemcisine sahip Samsung Galaxy Note 3 için Android 4.4 KitKat güncellemesinin Polonya'da yayınlandığı ve hatta daha fazla ülkeye çok yakında sunulacağı söylenmişti.

1390237415_img20140120190117.jpg

Bugün Exynos Octa ile çalışan Galaxy Note 3 için KitKat ROM'u yayınlandı. KitKat güncellemesinin Galaxy Note 3'e katacağı yenilikler şöyle:

Performans artışı, RAM yönetimini ve sistem istikrarını artırma, aynı zamanda durum çubuğu simgeleri, kilit ekranı düzenlemesi ve bazı hata düzeltmeleri getirecek. Batarya performansı hakkında hiçbir bilgi yok ancak, menüler arası geçişlerde gözle görülür yenilikler olacağı söyleniyor. Dilerseniz listenin yayınlandığı  http://live.samsung-updates.com/index.php?device=none  bu sayfaya göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.