Mobil

Fabrika çalışanı iPhone 5'i sızdırdı! (video)

iPhone 5'in video görüntüsü Foxxon'dan geldi!


Apple 12 Eylül'de iPhone 5'i tanıtacak ve büyük ihtimalle iPhone 5, şu anda Foxconn fabrikalarında üretime geçti. Çin'deki fabrikalardan bir kişi olan Jincheng, bir iPhone 5'i dışarı almayı başarmış ve video görüntüsünü almış.

iPhone 5'in ön yükleme yaptığı anı gösteren video görüntüleri YouTube'da yayınlandı. Görüntüdeki telefona önyükleme yaptıktan sonra cihazın ekranında bir hata mesajı çıkıyor. Mesajda: "Bu cihaz, iPhone Geliştirici Programının bir parçası olarak kaydedilmemiştir. Bu programın bir üyesi iseniz, lüften cihazınızı @@url@@ adresinde kaydettirin." yazıyor.

1347012758_ip5.jpg

Önceki söylentilerdeki özelliklere uyan videodaki cihaz uzmanlara göre de daha gerçekçi duruyor.

Videoyu açamayanlar buradan izleyebilir.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kaVzt-_zajE

Yorumlar
Tikikenan
Ben 3310 kullanıyorum bende bile açılmıyor videolar
Cevapla
Teknolojioku
video problemi kısa süre içinde çözülecektir. Problem Google'in ics veya daha önceki surumlerden birini tercih ettirmekte şart koşması. Uygulamayi ics'Ye ve jelly bean'e göre kodlayinca önceki surumlerde videolar acilmiyor. önceki surumlere göre kodlayinca da ics ve sonrasıni kullananlarda video göstermiyor. Google'in garip bir politikasından dolayı oyle. soruna çözüm bulmaya çalışıyoruz.
Cevapla
Misafir
iğrenç ekranı büyütün dedik bunlar uzatmış daha yokmu biraz daha sırık yapaydınız telefonu
Cevapla
bildiğimiz apple
bildiğimiz apple :) Apple fanları sağolsun...
Cevapla
nazim
son surumu kullaniyorun galaxy s3 kullaniyorum bendede acmiyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.