Mobil

Facebook Android ve iOS uygulaması güncellendi, 'Paylaş' butonu geldi!

Uzun zamandır beklenen entegrasyon geçtiğimiz saatlerde sessizce gelen bir güncelleme ile yayınlandı!

Facebook Android ve iOS uygulaması güncellendi, 'Paylaş' butonu geldi!

Mobil dünyanın şüphesiz en çok indirilen uygulamalarından birisi olan, yine dünyanın en çok ziyaret edilen sitelerinden olan Facebook'un uzun zamandır beklenen entegrasyonu nihayet geçtiğimiz saatlerde sessizce gelen bir güncelleme ile hayata geçti.

Güncellemeden önce mobil platformlarda (Android ve iOS) Facebook sayfalarında herhangi bir paylaşım yapılamıyordu, çeşitli yöntemlerle bu engel aşılsa bile uzun uğraş gerektiriyordu. Facebook daha önceleri müjdesini verdiği fakat bir türlü hayata geçiremediği mobilde paylaş butonunu geçtiğimiz saatlerde güncelleme halinde milyonlarca Android ve iOS kullanıcısına gönderdi.

1353062910_facebook-android-ios-guncellendi.jpg
Sadece paylaş butonu gelmedi, onun yanında bahsedilmeden geçilemeyecek, oldukça kolaylık sağlayacak özellikler de geldi. Özellikle etiketleme sisteminde Facebook mobilde oldukça fayda sağlayacak ileri adımlar atmış görünüyor. Bir durum güncellemesi ya da yorumda arkadaşlarınızdan birinin adını yazmaya başladığınızda otomatik olarak onların adları karşınıza çıkmaya başlayacak ve kolaylıkla arkadaşlarınızı etiketleme imkanına sahip olacaksınız.

Telefonunuzda yüklü Facebook uygulamasını güncellemek ve yenilikleri görmek için hemen Google Play Store'u veya App Store'u ziyaret edebilir, güncellemeye hemen sahip olabilirsiniz.
Yorumlar
İphoneye paylaş gelmedi yardım lütfen Facebook U sildim tekrar yükledim hala yok yardımmmmm
Cevapla
Evet hala paylaşım yok ios ta
Cevapla
İphonede hala paylaş yok
Cevapla
Misafir
iphone da paylaşım yok ne iş neyin güncellemesi telefon dilini ingilizce yapınca cıkıyor paylaşım
Cevapla
Toprak
iphonede PAylaşım yok hala
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.