Mobil

Facebook GNCTRKCLL'li olanlara 1TL!

Turkcell'den GNCTRKCLL'lilere özel Facebook kampanyası!

Facebook GNCTRKCLL'li olanlara 1TL!

Mobil GSM operatorlerinin kampanyalarının hiç bitmediği bu dönemde Turkcell yeni bir kampanya ile karşımıza çıktı. Geçtiğimiz yıllarda telefondan Facebook'u kullanmak ücretsiz idi, alınan kararlar ile Facebook çeşitli tarifeler üzeirnden ücretlendirilmeye başladı.

Turkcell geçtiğimiz günlerde GençTurkcell'lilere özel bir kampanya sundu. Kampanyada ilk ay Facebook sadece ve sadece 1 TL. Daha sonraki aylarda sabit 3tl ile sınırsız Facebook keyfi yaşayabileceksiniz.

1330343613_turkcellsinirsizfacebookthumb.jpg

Uzun zaman önce Turkcell'de bulunan  Facebook Zero kampanyasının bitmesine üzülen Turkcell kullanıcıları, bu kampanya ile tekrardan Turkcell'e geçebilirler. Aylık 1 TL'ye resimli Facebook'tan doyumsuz bir şekilde faydalanabilecekler. Hemen FIRSAT FACE yazıp 2222'ye kısa mesaj atan kullanıcılar ilk ay sadece 1 TL'ye Facebook'ta istedikleri gibi Facebook'ta zaman geçirebilecekler.

1330343743_buhanturkcellfacebook-600x466.jpg

İlk aydan sonra kampanya her ay sabit 3 TL'den başlayan fiyatlarla devam ediyor, günümüz sosyal ağ severlerinin sayısı gittikçe artıyor. GSM operatorlerının bu tarz uygulamaları, kampanyaları hız kesmeden devam edecek gibi görünüyor. Şuan için avantajlı görünen bu kampanyaya katılmayı düşünebilirsiniz. GNCTRKCLL'liler kampanyadan 29 Şubat'a kadar faydalanabilecekler. Siz de bir GNCTRKCLL'liyseniz ve hemen kampanyadan faydalanmak istiyorsanız yukarıda yazdığımız kayıt işlemlerine hemen başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgiler için tıklayın.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Facebook-Paketi-Firsat-Kampanyasi.aspx

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.