Mobil

Facebook iOS uygulaması ile mesajını kaydet sonra oku!

Facebook iOS uydulamasındaki bu yenilik hoşunuza gidecek!

Facebook iOS uygulaması ile mesajını kaydet sonra oku!

Instapaper ve Pocket gibi iOS uygulamalarına benzer bir servis daha geliyor. Facebook, bu hafta Facebook kullanıcılarının okumak istediği ancak müsait olmadığı için okuyamadığı mesajları daha sonra uygun bir zamanda okuyabilmesi için kaydetme olanağı tanıyan yeni iOS uygulamasını duyurdu.

Facebook mesaj tasarrufu için iOS uygulaması içinde eğer okumak istediğiniz mesajı uygun bir zamana atmak isterseniz size kaydetme olanağı sağlıyor.

1343786227_facebook-save-later-screenshots.jpg


Facebook iOS
uygulamasında bu işlemi yapmak için sadece kaydetmek istediğiniz mesajın üstüne parmağınızı basılı tutun. Daha sonra bir pop-up penceresi açılacak ve bu şekilde mesajınızı kaydedebileceksiniz.

Kaydettiğiniz mesajınızı okuduktan sonra ise klasörü kaldırmak için "unsave" seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacak. Klasörü açıp içine mesajlarınızı kaydetmek için herhangi bir güncelleme yapmanıza gerek yok. Resimde gördüğünüz gibi Facebook iOS uygulaması içinde bir bildirim görürsünüz. Kaydet özelliği Facebook.com sitesinde arık kullanılabilir durumda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.