Mobil

Facebook telefonu HTC First’ün Avrupa çıkışı ertelendi

Facebook Home ana ekran uygulamasında yapılacak değişikliklerin gecikmeye sebep olduğu bildiriliyor.

Facebook telefonu HTC First’ün Avrupa çıkışı ertelendi

Geçtiğimiz ay resmi duyurusu gerçekleşen Facebook telefonu HTC First ve telefonda ön yüklü olarak gelen Facebook Home, şirketin mobil dünyasındaki en önemli tecrübesi olarak değerlendirilmişti. Facebook Home şu sıralar Play Store’da ücretsiz bir şekilde bazı telefonlar için kullanılabilir durumda. Kısa süre içerisinde bir milyon indirme sayısına ulaşan uygulama şu an için kullanıcılardan yeterli beğeniyi almış değil.
1369373650_htcfirstcolors-580-100.jpg

Facebook Home’un ön yüklü olduğu ve bir nevi Facebook’un referans cihazı olarak adlandıracağız HTC First, Amerika’da satışa sunulmuştu. AT & T tarafından kullanıcılara sunulan telefonun bu ay içerisine İngiltere’de de satışa sunulması bekleniyordu; ancak son gelen değerlendirmelere göre Facebook, ana ekran uygulamasında kullanıcılardan gelen geri bildirimler neticesinde bazı değişiklikler yapacağını ön görerek EE ve Orange taşıyıcılarından telefonu bir süre daha bekletmelerini istedi.

Facebook Home’un Play Store’da aldığı puan ortalaması ve yorumlara göz attığımızda, uygulamanın bu haliyle kullanıcıları memnun etmediği ve bazı yeniliklerin gerektiği net bir şekilde ortada. Facebook’un ne tür gelişmeler sağlayacağı henüz bilinmiyor ve Avrupalı kullanıcılar Facebook telefonu için bir süre daha beklemek zorunda kalacak.

Yorumlar
htc
uygulama dandik htc napsin koskoca fb un uygulamasi 3 yıldız alırsa nolcak bu memleketin hali
Cevapla
Misafir
facebook un yaptigi en sacma icat
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.