Mobil

Facebook, telefonunu önümüzdeki hafta duyurabilir

Uzun süredir iddialara konu olan Facebook telefonu, önümüzdeki hafta resmiyete kavuşabilir.

Facebook, telefonunu önümüzdeki hafta duyurabilir

Sosyal paylaşım sitesi Facebook, HTC ile birlikte oluşturulan ve uzun süredir iddialara konu olan Android işletim sistemli telefonunu önümüzdeki hafta 4 Nisan’da gerçekleşecek etkinlikte duyurabilir. Zira şirket, “Android’deki yeni evinizi görün" şeklinde bir slogan hazırlayarak, kapsamlı yenilikler karşımıza çıkaracağının işaretini verdi.
1364532126_facebook-android-invite-1.jpg

Peki bu kapsamlı yenilikler neler olabilir? Tabi ki bunların başında HTC Myst olarak adlandırılan ve son dönemde hakkındaki iddialar artış gösteren Facebook telefonu olacaktır. Son gelen değerlendirmelere göz attığımızda Facebook, telefonu olabildiğince özelleştirecek. İşletim sisteminde radikal değişiklikler yaparak telefonda kendi temasını oluşturmaya çalışacak. En önemlisi ise telefon, Facebook ile sürekli entegre halinde olacak ve üstelik paylaşımların akışı ana ekranda anında takip edilebilecek.

Tasarım noktasında henüz ipucu yok ancak daha önce sızdırılan bazı teknik özellikler yok değil. UnwireView tarafından ortaya çıkarılan teknik özellik tablosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

1364532080_1362948617htc-myst.jpg
Yorumlar
Misafir
google telefon çıkardı diye facebookta telefon çıkarıyo artık twitterda telefon çıkarırsa şaşırmayın
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.