Mobil

Facebook ve HTC'den yeni bomba geliyor!

HTC ve Facebook yeni bir proje üzerinde!


HTC, Facebook entegreli yeni bir telefon piyasaya süreyi planlıyor. Bloomberg'in yaptığı habere göre HTC'nin yeni bombası 2013 yılının ortalarında gelecek. HTC aslında yeni telefonunu 2012 yılında çıkarmayı planlıyordu.

Fakat öyle görünüyor ki HTC farklı projeler üstünde, bunlardan biri de bir Facebook telefonu ortaya çıkarmak. Bu nedenle telefonun çıkışı 2013 ortalarına uzadı. Bu süreç ayrıca Facebook için yeni işletim sistemini geliştirme fırsatı verecek. Sadece küçük bir problem var ki ne Facebook ne de HTC bu telefonun varlığından söz etmiyor.

1343265311_untitled-1.jpg

Bir çok insan akıllı telefonları aracılığıyla Facebook kullanıyor ve bu oran günden güne artıyor. Öyle görünüyor ki Facebook ve HTC bu projenin bir süre sır olarak kalmasını istiyor. Aslında iki firmadan biri açıklama yapana kadar hiç birimiz bu telefonun varlığından emin değiliz.

HTC ve Facebook'un birlikte çalıştığı haberi bazı kötü anıları canlandırmış olabilir, HTC ChaCha ve HTC Salsa gibi. İki cihaz da Facebook telefonları olarak marketlere ulaşmıştı ve özellikle çok kötü yönleri bulunmamasına rağmen iki telefon da HTC için tam bir felaket oldu. Ancak yine de Facebook ve HTC bu kötü anılarımızı silmenin bir yolunu bulacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.