Mobil

Facebook'un bu uygulaması çok özel

Poke uygulamasıyla Facebook arkadaşlarınızı çoklu dürtebilirsiniz.

Facebook'un bu uygulaması çok özel

Facebook, çalışmalarına hızla devam ediyor. Yıl boyunca Messenger, Camera gibi farklı mobil uygulamalar geliştiren sosyal paylaşım sitesi şimdide iOS cihazları için yeni uygulaması "Poke"u duyurdu.

Facebook, Newsroom sayfasında Poke özelliğini duyurdu. Şirketin bu uygulama ile 2004'den beri Facebook'da bulunan "dürtme" işlevini öne çıkardığı görülüyor. Ayrıca söylentileri gezinen "kendiliğinden silinen mesajlar", Poke uygulamasında yer alıyor. Facebook Poke'u şu sözlerle anlatıyor:

"Poke uygulamasıyla Facebook arkadaşlarınızı dürtebilir, onlara mesaj, fotoğraf veya video gönderebilir, istediğiniz şeyi çok kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Sadece bir arkadaşınızı dürtebilir veya birden çok arkadaşınızı aynı anda dürtebilirsiniz. Gönderdiğiniz her mesaj, belirlediğiniz süreden sonra otomatik olarak silinir; 1, 3, 5 veya 10 saniye sonra. Süre bittiğinde mesaj, uygulamadan yok olur."

1356208177_2012122211305762072.jpg

Sadece iPhone ve iPad gibi iOS cihazlarına sunulan uygulamanın Android ve diğer platformlara ne zaman geleceği bilinmiyor.

Buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
m Tunç
gereksiz olmuş bence. bula bula bu gelişmeyi mi bulmuşlar.
Cevapla
zeliha
ee adamlar calisanlarina ios dagitip full gelistirici yaptiriyorlar napsinlar gereksiz butun gelistirmeler facebook ios da:-)
Cevapla
yuri
yıl olmuş 2013 hala birbirini dürtenler mi var?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.