Mobil

Facebook'un yeni uygulamasında Zuckerberg şoku

Kısa sürede çok indirilen bu uygulamada bu ses kullanıcıları şok etti.


Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde haberini sizlere sunduğumuz Facebook'un yeni uygulaması Facebook Poke, App Store'da yerini aldı ve uygulama kısa sürede en çok indirilenler listesinde ikinci sıraya yerleşti.

Poke uygulamasıyla Facebook arkadaşlarınızı dürtebilir, onlara mesaj, fotoğraf veya video gönderebilir, istediğiniz şeyi çok kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Sadece bir arkadaşınızı dürtebilir veya birden çok arkadaşınızı aynı anda dürtebilirsiniz. Gönderdiğiniz her mesaj, belirlediğiniz süreden sonra otomatik olarak silinir; ne kadar belirlediyseniz 1, 3, 5 veya 10 saniye sonra. Süre bittiğinde mesaj, uygulamadan yok oluyor.

1356208177_2012122211305762072.jpg

Tüm bunların yanı sıra Facebook Poke'ta bir uyarı mesajı geldiğinde kullanıcıların duyduğu tuhaf bir ses ortaya çıktı. Bu ses "Poke" diye seslenen bir kayıt ve sesin Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'e ait olması ise kullanıcıları şaşırttı.

Zuckerberg sesiyle Facebook'ta kendini sürekli hatırlatmayı tercih etti ama kullanıcılar çıkan sesi beğenmediler ve Twitter ve Facebook'ta tepkilerini dile getirdiler.

Yorumlar
Misafir
o ne ego o :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.