Mobil

Fecoder uygulaması Mark Zuckerberg'in gizli fotoğraflarını ortaya döktü!

Facebook için geliştirilen yeni bir uygulama, arkadaşınız olmayan kişilerin dahi profilinizden kaldırdığınız veya gizli olan resimlerinize erişmesini sağlıyor.


Android platformu için geliştirilen ve Play Store’da ‘Fecoder’ ismiyle yer alan uygulama, Facebook ID'sine girdiğiniz kişinin zaman tünelinde ve fotoğraflar sekmesinde çıkmayan fotoğraflarından bazılarını, kişinin beğendiği fotoğrafları, yorumladığı fotoğrafları, beğendiği ve ziyaret ettiği yerleri çözebiliyor.

3 Ocak'ta yayınlanan uygulama, Facebook kurucusu Mark Zuckerberg’in daha önce yayınlanmamış bazı fotoğraflarına erişti. Fotoğraflarda Zuckerberg’in bir partiye katılımı, arkadaşları ile partide çekilmiş fotoğrafları ve bir düğüne terlikle gittiği fotoğraflar yer alıyor.

1420407051_img20150104231910.jpg

Öte yandan uygulama sayesinde internete düşen fotoğrafların birinde, Facebook’un eski yöneticilerinden Kevin Colleran ile Facebook kurucusu Mark Zuckerberg’in kardeşi Randi Zuckerberg’in, Yahoo’nun reklamı olan bir aracın önünde el hareketi yaparken ki pozu görülüyor. Bu fotoğraf internete düştüğünde Yahoo'yu çoktan kızdırmıştır diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.