Mobil

Fitbit'ten Apple Watch rakibi: Versa

Giyilebilir teknolojik cihazlar üreten Fitbit, Versa adını verdiği metal kasalı akıllı saati duyurdu.

Fitbit Versa tanıtıldı

Fitbit tarafından duyurulan yeni metal kasalı akıllı saat Apple Watch'un uygun fiyatlı rakibi olarak görülüyor. Modern tasarımını sağlık, fitness özellikleri ve 4 günden fazla pil ömrüyle birleştiren Versa, Fitbit OS 2.0 işletim sistemiyle birlikte geliyor. Yeni ve kişiselleştirilmiş bir arayüz, sağlık gösterge paneli ve Android kullanıcıları için hızlı cevaplama özelliği sunan işletim sistemi, yeni ebeveyn olanlara özel Fitbit Labs’den bir uygulama ve hem Versa hem Ionic için Deezer çevrimdışı müzik desteğiyle birlikte geliyor.

Fitbit, kadınların özel gün döngülerini ve genel sağlıkları arasındaki bağlantıyı daha iyi görmelerini ve anlamalarını sağlayacak bir kadın sağlık takibi özelliği de getiriyor. 7 gün 24 saat kalp ritmi takibi gibi gelişmiş sağlık ve fitness özellikleri sunan Fitbit Versa, antrenmanlar, otomatik uyku evreleri takibi ve Android cihazlarda mesajlara hızlı cevap verme gibi özellikler de sunuyor.

 Fitbit'ten Apple Watch rakibi: Versa - Resim : 1

Fitbit Versa Special Edition’da ise temassız ödeme, çevrimdışı müzik gibi özellikler kullanıcıları bekliyor. 4 günden fazla pil ömrüne sahip Versa, 1099 TL’den ön satışa sunuldu. Fitbit’in yeni akıllı saatinin Nisan 2018’de tüm dünya genelinde satışa sunulması planlanıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.