Mobil

Fiyatı 3.000 TL altında olan en iyi akıllı telefonlar - Ocak 2021

Fiyatı 3.000 TL altında olan en iyi akıllı telefon modellerini sizler için bir araya getiriyoruz. İşte o telefonlar!

Fiyatı 3.000 TL altında olan en iyi akıllı telefonlar - Ocak 2021 - Page 1

Akıllı telefon pazarında indirim furyası hız kesmeden devam ediyor. 2020 yılında pek de alışık olmadığımız bu indirimler, 2021 yılının henüz ilk ayında kendisini göstermiş durumda. Eğer siz de yeni bir telefon almak istiyorum diyenlerdenseniz, şimdi tam zamanı gibi gözüküyor. Zira fiyatlar son dönemlerin en düşük seviyesine gerilemiş durumda.

Bizde 3.000 TL altına alınabilecek en iyi akıllı telefonları sizler için bir araya getirdik. Listemizde Oppo'dan Samsung'a kadar pek çok markadan telefon bulabileceksiniz. Ayrıca galerimizde yer alan bütün telefonların Android cephesinde yer aldığını da söylemeden geçmemiş olalım. Biz de Apple'dan birkaç modeli araya sıkıştırmak isterdik ancak takdir edersiniz ki ABD merkezli teknoloji devinin bu fiyat bantlarında güncel bir telefonu bulunmuyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan 3.000 TL altına hangi akıllı telefon modellerini alabiliyoruz bir göz atmış olalım. Sizler için en iyi fiyat/performans cihazlarını listeledik. İşte detaylar!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.