Mobil

Flipboard yakında Windows Phone için yayınlanacak

Mobil dünyasının en popüler uygulamalarından biri olarak gösterilen, Android ve iOS platformlarında yer alan Flipboard çok yakında WP ekosistemine uğrayacak.

Flipboard yakında Windows Phone için yayınlanacak

2010 yılının son günlerinde ilk olarak iPad için yayınlanan ve Mayıs 2012'de Android platformunda yer alan Flipboard, mobil dünyasının en popüler ve en fazla indirilen uygulamaları arasında yer alıyor. Sosyal medyadaki ve web sitelerindeki içerikleri bir dergi formatında sunan iOS ve Android uygulaması Flipboard geçtiğimiz günlerde Türkçe dil desteğine kavuşmuş ve bununla birlikte ülkemiz kullanıcıları tarafından daha fazla kullanılabilir hale gelmşti. 

1396967079_flipboard-windows-phone-700x400.jpg

Popüler uygulama iOS ve Android'in ardından bu defa Windows Phone 8 için yayınlanacak. Flipboard resmi uygulamasının Windows Phone 8.1 güncellemesiyle beraber kullanıcıları sunulması bekleniyor. Söz konusu uygulamanın WP8 ekosistemine dahil olacağına ilişkin bilgi, Microsoft'a yakınlığı ile bilinen Tom Warren tarafından Twitter aracılığıyla açıklandı. Warren ayrıca içeriğinde Flipboard çalışan bir Lumia cihazın görüntüsünü de yayınladı. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.