Mobil

FONGLASS Ekran Koruyucu, iPhone'larınızı Koruma Altına Alıyor

FONGLASS, iPhone’nunuz için almanız gereken tek ekran koruyucu!


Çoğu kişiye bir ekran koruması gerekmez. Herşey yeterince uğraştığınızda aşınabilir ve eskiyebilirken, modern akıllı telefonlara entegrelenmiş Gorilla Glass(iPhone’un ve Samsung’un son dönem orjinal camı) ya da benzer bir malzeme, kendinden çizilmeye dayanıklıdır. Örneğin, araba anahtarınızı iPhone 6s’inizin üstünden geçirdiğinizde, ekranınıza birşey olmadığını görmeniz gerekir.

1460638753_fonglass.jpg

Bununla birlikte, cam korumalardan önce moda olan jelatin film kaplamalar daha çok problem getirmektedir. Özellikle, daha ucuz ürünleri daha fazla koruma eklemeden temiz bir şekilde uygulamak zor olmaktadır. Öyle bir durumda, ucuz jelatin üzerinde parmağınızı gezdirmek ekranınıza ekleme yapmadan kullanmaktan daha kötü kullanım koşulları yaratır.

Ekranınızın düşüp kıralabileceğinin kaçınılmaz olduğunu düşünüyorsanız kırılmaz cam korumasını düşünebilirsiniz. Bir iPhone ile , FONGLASS gibi bir kırılmaz cam koruması, sizi aygıtın orjinal doğal kaplamasına yakın hissettirir. Jelatin kaplamalara göre daha dayanıklı ve uygulaması daha kolay. Bununla birlikte, jelatin ekran filmleri ile karşılaştırdığımızda çok büyük bir fiyat farkı göze çarpmamaktadır. 

1460641185_iphone-6.jpg

ince jelatin kaplamalara göre daha kalın olduğundan, iPhone’daki Home butonunda normale göre biraz gömme hissedeceksiniz. Ama ana fikir, asıl ekran yerine ekstra bir katmanın olası bir hasar görme ihtimalidir. Bir 25TL’lik kaplamanın kırılması 3000TL’lik telefonun kırılmasından daha iyidir.

1460641232_iphone-6-plus.jpg

 Telefon kaplamalarını inceledikten sonra göreceksiniz ki bu doğrultuda yüzlerce koruma bulunmaktadır. Ama biz özellikle FonGlass’ın altını çiziyoruz çünkü internet satışlarında %96 müşteri memnuniyetine sahip. Çeşit konusunda da FONMODA önde gelen markalardan biri. FonGlass’ın yanı sıra, telefon kapları çeşitlerinin çok fazla olması konusunda avantajlı. Yerli ve yabancı 1800’den fazla elektronik cihazlara uygun çeşit seçenekleri ile gözümüzü dolduruyor. İstediğiniz çeşidi seçip anında sipariş verebilirsiniz. Kap seçenekleri siz uymadı? Bir türlü aradığınızı bulamadınız mı? İşte size fırsat! FonModa’nın en dikkat çekici özelliği, kendi tasarımınızı çok kolay bir şekilde internet sitesi üzerinden tasarlayabilmeniz. Girin, tasarlayın ve anında siparişinizi verin!

Ayrıca son dönem teknolojisi karbonfiber koruyucu piyasasında FONMODA liderliğini sürdürüyor. Ektra dayanıklılık özelliğine sahip bu teknoloji FonModa farkıyla stil sahibi olmanızı da sağlayacak. İster kendi tasarımınız isterseniz de önerilenler arasından hem ekstra dayanıklı hem de şık tasarımlı kaplara sahip olabilirsiniz. 

 Son olarak, uygun önlemleri almadığınız sürece, hiç bir şey sizin ekranınızı korumaya yetmeyecektir. Ama, ekstra katman eklemek isterseniz, FonGlass kırılmaz cam koruyucusunu tercih etmelisiniz!

Fonmoda internet sitesine www.fonmada.com adresinden ulaşabilirsiniz dersin

 

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.