Mobil

Forrest Gump, oyun oldu!

Forrest Gump, Run Forrest Run Oyunuyla Karşınızda.

Forrest Gump, oyun oldu!

1986 yılında Winston Groom tarafından yazılan aynı adlı romandan uyarlanan Forrest Gump filmi sinema sahnesinden oyuna dönüştürüldü. General Mobile ve Paramount işbirliğiyle geliştirilen Run Forrrest Run, filmin konusunu temel alan bir sonsuz koşu oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Alabama’dan koşmaya başlayan Forrest Gump, engellere takılmadan koşmaya çalışıyor. Ekranda 4farklı yöne doğru sürükleme yapılabiliyor. Forrest farklı güçlendirmelerle engelleri daha kolay aşmaya çalışıyor. Oyunda arkadaşlarınızın yüksek skorlarına karşı da mücadele edebiliyorsunuz. Oyun ücretsiz olarak sunuluyor.

1408309682_img20140817235725.jpg

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunda Forrest, Alabama'dan Route 66 gibi popüler mekanlarda koşuyor, karşısına çıkan engellere takılmamaya ve altınları da toplamaya çalışıyor.Karakteri, oyunda elde ettiğiniz altınlar sayesinde çeşitli güçlendirmeler alarak geliştirebiliyorsunuz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.