2.Gallery Lock Lite

Öncelikle diğer uygulamaların aksine Gallery Lock Lite bir görünmezlik moduna sahip. Yani sizden başka kimse telefonunuzda bu uygulamanın var olduğunu bilmiyor çünkü görünmezlik modunda telefon içerisinde bu uygulamanın olduğunu anlamanın bir yolu yok. Bu moddan çıkmak için ise önceden belirlediğiniz bir şifreyi başında “#” olmak üzere yazıp arama tuşuna basmanız yeterli. Bunun yanında 3 yanlış şifre girişinde ön kamera ile telefonunuzu kurcalamak isteyen kişilerin fotoğrafı da anında alınıyor. Ücretsiz sürümünde sınırlı sayıda fotoğrafı arada çıkan reklamlar ile gizleyebileceğiniz bu uygulamanın sınırsız sayıda fotoğraf gizleyebileceğiniz ve reklam içermeyen hali Google Play Store ‘da 4.25 dolara satılmakta. Gallery Lock Lite ‘ı sadece Android kullanıcıları kullanabiliyor.

3. Best Secret Folder

Bu uygulamayı telefonunuza yüklediğinizde uygulama ikonu yerine “My Utilities” adlı bir klasör oluşuyor. Ve kimse bu klasörün aslında bir gizli uygulama olduğunu tahmin edemiyor. Parola koyarak fotoğraflarınızı koruma imkanı sunan bu uygulamanın tek kötü yanı parola sıfırlama seçeneğinin olmaması. Yani koyduğunuz parolayı unutmamanız gerekiyor. Best Secret Folder sadece İOS kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor üstelik ücretsiz.

4.KeepSafe

Son derece basit bir kullanıma ve arayüze sahip KeepSafe fotoğraflarınızı ve videolarınızı bir albüm altında PIN kodu ile koruyor. Ancak korumak istediğiniz fotoğrafları galerinizden silmeyi unutmayın çünkü KeepSafe onları silmiyor. Şifre yanlış girildiğinde öten bir alarma da sahip olan KeepSafe hem Android hem de İOS yazılımına sahip cihazlara ücretsiz olarak yüklenebiliyor.

5.KYMS

KYMS ‘yi telefonunuza yüklediğinizde ikon ve görünüş olarak aslında bir hesap makinası yüklemiş oluyorsunuz. Bu hesap makinasına önceden belirlediğiniz şifreyi girdiğinizde ise gizli galeriniz gün yüzüne çıkıyor. Sadece fotoğrafları değil dosyalarınızı, Word, excel, powerpoint çalışmalarınızı gizleyebileceğiniz bunun yanında webden ve bilgisayarınızdan görseller ekleyebileceğiniz bu uygulama sadece İOS kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Hatırlatmak da fayda var KYMS ‘de tamamen ücretsiz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.