Private Photo Vault
Az çok adından da anlaşılacağı gibi uygulamanın çalışma biçimi kasa mantığındadır. Gizli kalmasını ve ortaya çıkmasını istemediğin fotoğrafları uygulamanın içine sürükleyerek, bir güvenlik şifresi oluşturuyorsunuz. Bu uygulama iOS cihazlar için tasarlanmış olup tamamen ücretsizdir.

Best Secret Folder
Herhangi biri fotoğraflarınızı gizlemek için uygulama indirdiğinizi anlasın istemiyorsanız "Best Secret Folder" sizin için yapılmış diyebiliriz. Uygulamanın ikonu kendini gizlemek amacıyla, görseldeki gibi çeşitli uygulamalar şeklinde tasarlanmış.

KeepSafe
Parola ile korumalı basit bir uygulama istiyorsanız KeepSafe'yi tercih edebilirsiniz. Fotoğraflarınızı attığınız klasörü şifreleyebilir ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu uygulama hem Android hem de iOS işletim sistemi için mevcuttur.

KYMS
Bu uygulama arayüz olarak biraz daha değişik bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kendini saklamak amacıyla ilk çalıştırıldığında karşımıza bir hesap makinesi geliyor, tek yapmanız gereken oraya parolanızı yazmanız. Ayrıca KYMS sadece fotoğraflarınızı değil bunun yanında PDF,Word,Excel gibi tüm Office içeriklerinide şifrelemek için kullanılabiliyor. Kötü haber ise bu uygulama sadece iOS için tasarlanmış.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.