Mobil

Fujitsu'dan taş gibi Android telefon! (Arrows A)

3 gün şarj ömrü verdiği bu telefon pazarı karıştıracak!

Fujitsu'dan taş gibi Android telefon! (Arrows A)

Japonya kökenli teknolojik firma Fujitsu, geçtiğimiz günlerde yeni telefonu Arrows A'yi duyurdu. Bu telefonun sıradan akıllı telefonlardan farklı olarak yepyeni bir hizmeti bulunuyor. Bu hizmet daha önce görmeye alışık olmadığımız bir deneyim sunacak. Bu deneyimi spotumuzdan da görmüş olduğunuz gibi tahmine etmeniz çok da uzak değil. 

Fujitsu Arrows A 301F, 2600 mAh'lik batarya ile 3 günlük kullanım ömrü sunarak pazarı karıştırmaya geliyor. Yekpare bir kasayla gelen cihaz bize ilk bakışta son zamanların popüler cihazlarından General Mobile Discovery'i hatırlattı. Parmak izi sensörünün yerleşik olarak geleceği bilinen yeni akıllı telefon gücünü, tüm zamanların en iyi işlemcisi olan Snapdragon 800'den alacak.

1380545952_ic22e1380540595.jpg

Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemiyle yerleşik gelecek telefon, yeni nesil bir akıllı telefonun sunacağı herşeyi sunmaya geliyor. 5 inç Full HD ekranıyla halihazırda zaten bir panel üreticisi olan Fujitsu tarafından üretilen telefonlar Aralık ayından itibaren satışa sunulacak. Fiyat ve hangi ülkelerde satılacağına dair detaylar henüz gelmezken, ilerleyen günlerde açıklanacak.

2600 mAh'lik batarya ile 3 günlük ömrü nasıl sunacak hala net bir bilgi getirmeyen telefon, önümüzdeki aylarda pazara giriş yapacak, ilerleyen günlerde sızan detaylarla birlikte tekrar karşınızda olacağız. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.