Mobil

Galaxy A8'deki Galaxy S9 ayrıntısı!

Samsung'un bugünkü tanıttığı akıllı telefonu Galaxy A8'deki ayrıntı, Galaxy S9 hakkında ipucu veriyor olabilir.

Galaxy A8'deki galaxy S9 ayrıntısı!

Samsung, 2018 model akıllı telefonları Galaxy A8 ve A8+ modellerini tanıttı ve özellikleri ile tasarımı konusunda beğeni topladı. Telefonun bir dikkat çeken özelliği de parmak izi tarayıcı yerleşimi oldu.

Parmak izi tarayıcı artık, A5 veya A7 (2017) gibi ekranın altına yerleştirilmiyor. Galaxy S8, S8+ veya Note 8'deki gibi arka kameranın sağına da yerleştirilmemiş. Yeni Galaxy A8 ve A8+ üzerindeki parmak izi tarayıcı, kamera merceğinin altına ortalanmış bir şekilde konumlandırılmış.

Son zamanlarda Galaxy S9 ve S9+'a ait, güvenilirlik konusunda popüler bir sızıntı kaynağı, CAD tasarımlarına dayanan bazı görüntüler yayınlamıştı. Bunlar, Galaxy A8'de (2018) olduğu gibi Galaxy S9 parmak izi okuyucunun tam yerleşimini ve biçimini gösteriyor. Samsung'un, S8 ve S8+'ın parmak izi okuyucu konumuna karşı gelen tepkileri nasıl çözeceği merak konusuydu. Galaxy A8’in arka tasarımına bakarak Galaxy S9’da nasıl bir yerleşim olacağını görebilirsiniz.

Yorumlar
keops31
yayla adlı kullanıcı kardeşim yanlışın olmasın 1,7 diyafram
Cevapla
Yayla
Eskisinden ekran dışında farklı tarafı yok, hâlâ f/1.9 diyafram, fiyat da 600 Avro
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.