Mobil

Galaxy ailesi ve S II Android 4.0 (ICS) güncellemesi çıktı!

Samsung'un Galaxy serisi için uzun süredir beklenen ICS güncellemesi nihayet dağıtılmaya başladı.

Galaxy ailesi ve S II Android 4.0 (ICS) güncellemesi çıktı!

Uzun süredir Samsung Galaxy kullanıcılarının gözü Android'in taptaze işletim sistemi versiyonu, son tatlılarından İce Cream Sandwich güncellemesinde idi. Nihayet Güney Kore'de dağıtılmaya başlandı. Resmi açıklama Samsung'un twitter hesabından geldi.

1331580270_samsung-ics.jpg
The Verge
'nin Koreli bir GSM şirketinden edindiği bilgiye göre yeni ICS Android 4.0 güncellemesi yerel saat için 10.00'dan itibaren Güney Kore'de dağıtılmaya başlandı. Samsung'un Twitter hesabından gelen açıklamada tarih ve saat belirtiliyordu, çok geçmeden açıklamanın yanlışlıkla yapıldığı doğrulandı, saat ve tarih kaldırıldı fakat yayınlanan saat ve dakikadan itibaren yeni güncelleme başta Güney Kore merkezli olmak üzere tüm Galaxy ailesinin cebine girecek.

1331580137_samsunggalaxysiiandroid40.jpg

Çok kısa bir süre içerisinde Avrupa'ya gelecek olan bu güncelleştirme kullanıcıları şimdiden sabırsızlandırmaya başladı bile. Samsung Galaxy serisi için gelecek bu güncelleme olayını çok ciddiye alıyor, kendisinden başka hiçbir yerde haberinin verilmemesini isteyen Samsung, güncellemeyi 15 Mart ve 17 Mart'ta yayınlayacak denildi farklı sitelerde. Şuan için kesin ve net olarak söleyebildiğimiz tek şey var o da bu güncelleme Mart ayı sınırları içinde gelecek ve gelmeye başladı bile diyebiliriz.

1331579672_samsunggs2-android4.0.png

Twitter hesabında değinilen diğer bir nokta ise yeni güncellemeyi yüklemek için Kiess uygulamasının telefonda bulunmasını öneren Samsung'tan yeni açıklamarı bekliyoruz...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.