Mobil

Galaxy Buds 2 ve 2 Pro tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri...

Teknoloji devi Samsung düzenlediği etkinlikte yeni telefon, kulaklık ve saatlerini tanıttı. Galaxy Buds 2 ve 2 Pro hakkında tüm detaylar belli oldu. İşte size Galaxy Buds 2 ve 2 Pro...

Galaxy Buds 2 ve 2 Pro tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri...

Güney Kore teknoloji devi Samsung, çok uzun bir süredir beklenen Galaxy Buds 2 ve 2 Pro kablosuz kulaklıklarını tanıttı. Yeni cihazlar tasarımsal olarak seleflerini andırıyor olsa da birçok yeniliği beraberinde getirdiğini görüyoruz. Özellikleri itibariyle Galaxy Buds 2 ve 2 Pro, piyasadaki rakiplerini geride bırakmayı yine başardı. Yeni Buds modelleri piyasanın en iyi ANC, yani gürültü engelleme özelliğine sahip.

Pil ömrü çok uzun

Pil ömrüne yakından baktığımızda ise ANC aktif bir haldeyken kulaklıklar yaklaşık 5 saat boyunca müzik çalma ve 3.5 saat konuşma süresi sunuyor. Şarj kutusu ile birlikte ise bu süre 18 ve 14 saate kadar çıkıyor. Tabii ANC kapalı olursa 8 saate kadar müzik çalma, 4 saate kadar da konuşma süresi sunuyor. Şarj kutusu ile de bu süre 29 ve 15 saate kadar yükseliyor.

Merakla beklenen Galaxy Buds 2 ve 2 Pro'nun fiyatı ise 239 dolar olarak açıklandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.