Mobil

Galaxy Buds Pro AirPods Pro'yu ağlatacak

Samsung, Galaxy S21 ailesi ile birlikte yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro modelini tanıttı. AirPods Pro rakibi bakalım neler sunuyor?

Galaxy Buds Pro AirPods Pro'yu ağlatacak

Samsung, bugüne kadarki en premium gerçek kablosuz kulaklık seti olan 199 dolar'lık Galaxy Buds Pro'yu bugün duyurdu. Galaxy Buds Plus'a benzer bir kulak içi tasarıma sahip olan bu kulaklık estetik açıdan Galaxy Buds Live'dan ilham alıyor. Buds Pro, Live gibi fasulye şeklinde değil. Ancak aynı metalik görünüme ve benzer bir şarj kutusuna sahip.

Samsung'a göre ince ayarlı tasarım kulağınız ile tomurcuk arasındaki temas alanını azaltarak konforu artırıyor ve herhangi bir tıkanma hissini en aza indiriyor.

Daha da önemlisi, Samsung'un 11 mm woofer ve 6,5 mm tweeter sayesinde Samsung şimdiye kadarki en iyi ses deneyimini sunuyor. ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan bu kulaklık, ortam modu ile dışardaki sesi 20 desibele kadar yükseltme imkanı sunuyor.

Galaxy Buds Pro AirPods Pro'yu ağlatacak - Resim : 1

Galaxy Buds Pro, ne zaman konuşmaya başladığınızı algılayabiliyor ve siz konuştuğunuzda otomatik olarak ortam sesi moduna geçebiliyor. Ayrıca konuşmaya başladığınızda müzik sesi de kısılıyor.

Samsung, Galaxy Buds Pro'nun aynı zamanda kulaklık serisinden bugüne kadarki en iyi mikrofon performansını sunduğunu söylüyor. Telefon ve video görüşmelerinde net bir şekilde gelmenize yardımcı olmak için üç yerleşik mikrofona ve bir ses alma birimine sahip.

Galaxy Buds Pro'nun bazı özellikleri, Apple’ın AirPods Pro'sunun yerini alıyor gibi görünüyor. Bu kulaklıklarda çevresel sesin en büyük rakibi olan 360 derece Dolby Head Tracing özelliği yer alıyor. Bu sayede film deneyimi üst seviyelere çıkarılıyor.

Pil ömrü, diğer birinci sınıf ANC kulaklıklarla hemen hemen aynı seviyede. Samsung, gürültü engelleme etkinken beş saate kadar kesintisiz oynatma ve 13 saat daha dinleme süresi sunduğunu belirtiyor. Galaxy Buds Pro, suya ve tere karşı dayanıklılık açısından IPX7 sertifikasına sahip.

Galaxy Buds Pro Türkiye fiyatı 1.599 TL olarak açıklandı.

Galaxy Buds Pro AirPods Pro'yu ağlatacak - Resim : 2

Galaxy Buds Pro, yeni Galaxy S21 serisine uyması için siyah, gümüş ve mor renklerde geliyor.

Yorumlar
💎G@kko💎
Abem ağlaması normal çünküm yeni versiyon da
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.