Mobil

Galaxy Fold 3 muazzam bir RAM kapasitesiyle geliyor

Güney Kore’nin lider telefon üreticisi Samsung, Galaxy Z Fold 3 modelinde 12GB RAM kullanacak.

Galaxy Fold 3 muazzam bir RAM kapasitesiyle geliyor

Akıllı telefon pazarının lider isimlerinden biri olan Samsung, katlanabilir ekranlı model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Güney Koreli akıllı telefon üreticisi önümüzdeki ay yeni nesil katlanabilir ekranlı akıllı telefonlarını tanıtacak.

Daha önce sızdırılan raporlarda Galaxy Z Fold 3 modelinin, selefine göre daha ucuz olacağı iddia edilmişti. Hatırlanacağı üzere Galaxy Z Fold 2 ilk çıktığında hayli uçuk bir fiyat etiketine sahipti. Hatta bu telefon ülkemizde 20.000 TL’den satışa çıkmıştı.

Dolayısıyla Z Fold 3’ün daha uygun bir fiyata çıkacak olması, bu teknolojinin yaygınlaşması açısından olumlu bir hamle olacaktır.

Galaxy Fold 3 muazzam bir RAM kapasitesiyle geliyor

Samsung önümüzdeki ay yeni katlanabilir ekranlı modellerini tanıtacak. Bu modeller arasında Z Flip 3 ve Z Fold 3 bulunuyor. Bilindiği üzere Z Flip 3 boyuna katlanabilen bir yapıyla karşımıza çıkacak. Z Fold 3 ise enine katlanabilir bir tarzda kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Şimdiye kadar Z Fold 3 hakkına pek çok bilgi zaten sızdırılmıştı. Geçtiğimiz gün Z Fold 3 bir performans testinde ortaya çıktı. Böylece telefonun bazı özellikleri de kesinleşmiş oldu.

Bu özelliklere göre Z Fold 3 modelinde Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 888 yonga seti kullanılacak. Bu yonga setine 12GB’lık RAM eşlik edecek. Bu RAM kapasitesinin üst seviye bir telefon için hayli yeterli olduğunu söyleyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.