Mobil

Galaxy Gear 2 yeni bir tasarıma sahip olacak!

Samsung'un yeni nesil akıllı saatine ilişkin bilgiler gelmeye devam ediyor.

Galaxy Gear 2 yeni bir tasarıma sahip olacak!

Galaxy Gear'in sadece Android 4.3 ve üzeri Samsung cihazlar tarafından desteklenmesi, bunun yanı sıra pil ömrü ve tasarımı akıllı saatin kullanıcılardan en fazla eleştiri alan yönleriydi. Samsung yayınladığı güncelleme ile pil tarafında önemli gelişmeler kaydederken, tasarım tarafındaki değişimin ise ikinci nesil Galaxy Gear'de yaşanması bekleniyor.

1391025660_samsung-galaxy-gear-home-screen.jpg

Güney Kore menşeli internet sitesi ZDNet tarafından yayınlanan rapora göre mart ya da nisan döneminde açıklanması beklenen Galaxy Gear 2'de selefinden daha farklı radikal bir tasarım değişimi yaşanacak. Samsung bu sayede akıllı saati daha çekici bir hale getirmeyi hedefliyor. Daha üstün teknik özellikler sunacak yeni nesil akıllı saatte ayrıca esnek OLED ekranın kullanılacağı bildiriliyor. Galaxy S5 ile aynı dönemde tanıtılması beklenen Galaxy Gear 2'eye ait önümüzdeki günlerde daha fazla detayın gün yüzüne çıkması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.