Mobil

Galaxy Gear için yeni yıl reklamı yayınlandı

Samsung'un akıllı saatine yılbaşı konsepti


Telefonları ve tabletleriyle piyasayı alt üst eden Samsung'un akıllı saati için yeni reklam yayınlandı. Galaxy Gear ismiyle gelen saatin Note 3 ile çeşitli kampanyalara girerek çekici hale getirilmesi ve daha çok yaygınlaştırması üzerinde çalışılıyor. Samsung ürünlerinin reklamına çok önem veriyor. Akıllı telefonların benzer özelliklerde gelmesi ve seçimi zorlaştırması konusunda firmaları öne çıkaran da reklamları oluyor. 

2014 yılına yaklaşırken Samsung'un akıllı saatine yıl başı konseptli bir reklam yayınlandı. Reklamın sonlarında ortaya çıkarak ilgiyi üzerine toplayan saati noel baba simgesindeki kişi takıyor.

1386762369_samsunggalaxygear3a.jpg
Reklamı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Saatin dezavantajlı yönlerinden biri henüz sadece Galaxy Note 3 ile senkronize olabilmesi ve ilk deneme olması da insanların deneme konusunda en çekindikleri nokta oluyor. Android 4.3 güncellemesi ile Samsung Galaxy S4, S4 mini, S3 ve Note 2 ile de bu akıllı saatin senkronize edilerek çalışması sağlanacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.