Mobil

Galaxy Grand Duos için Android 4.2.2 güncellemesi başladı

Samsung, Android 4.2.2 güncellemelerine devam ediyor.

Galaxy Grand Duos için Android 4.2.2 güncellemesi başladı

Mart ayı içerisinde Samsung tarafında elde edilen bazı belgelerde Galaxy Grand Duos modeli için yayınlanacak son güncellemenin Android 4.2.2 olduğu anlaşılmıştı. Geçtiğimiz günlerde sızdırılan söz konusu güncellemenin şu an itibariyle resmi olarak dağıtımına başlandı. Kies ve OTA üzerinden dağıtımı sağlanan güncelleme ilk olarak Rusya’da başladı. Güncellemenin kısa süre içerisinde farklı ülkelere de sunulması bekleniyor.

Galaxy Grand Duos modeline Android 4.2.2 ile sunulan yeniliklere değinecek olursak; yeni kilit ekran, akıllı bekleme, TouchWiz Nature arabiminde sağlanan gelişmeler ve Galaxy S4 temelli bazı widget’lar, artırılan performans ve pil ömrü, kamera noktasında kimi iyileştirmeler ve geliştirilen bildirim ekranı. Rusya için resmi olarak sunulan yazılımı dilerseniz güncellemeyi beklemenden telefonunuza Odin ile kurabilirsiniz. Söz konusu yazılım dosyasını buradan indirebilirsiniz. 

Yorumlar
Misafir
14.09'da geldi gayet iyi..
Cevapla
Misafir
size de gelmedi mi hala
Cevapla
Misafir
kardeşimle aynı anda aldık telefonları fakat ona 6 eylülde güncelleme geldi 4.2 oldu şu anda bana hala gelmedi normal mi bu
Cevapla
Misafir
bi gelsede yüklesek ya ışık hızında yeni model çıkarıyolar ama güncellemeleri yayınlayana kadar ömrümüz bitiyo
Cevapla
Misafir
gakaksi 3halla bekliyoruz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.