Mobil

Galaxy Note 10 görüntüleri ortaya çıktı

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Note 10 tanıtımına az bir süre kala telefonun render görüntüleri internete düştü.

Galaxy Note 10 görüntüleri ortaya çıktı

Yaz aylarında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Note 10 ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Note ailesinin yeni modeli S10 Plus modeline benzeyen tasarım ve donanım özellikleri ile gelecek. Daha önceki Note modellerinde olduğu gibi kalem ile gelecek olan telefonda ekrana gömülü delik şeklinde ön kamera yer alacağına kesin gözle bakılıyor.

Galaxy Note 10 görüntüleri ortaya çıktı

İnternete sızan bilgiler ışığında telefonun render yani bilgisayar kullanılarak görünümünü hazırlayan 91Mobiles sitesi yeni model hakkında önemli fikirler edinmemizi sağlıyor. Muhtemelen 12 MP çözünürlüklü sensör kullanacak olan ana kameranın aynen S10 Plus modelindeki gibi üçlü modülden oluşması bekleniyor.

Galaxy Note 10 görüntüleri ortaya çıktı - Resim : 1

Hazırlanan renden görüntülerinde bu kamera da görülüyor. Ayrıca delik şeklindeki ön kamera, telefonun yan yüzleri ve kaldırılan 3.5 mm kulaklık çıkışının olmadığı da görülüyor. Elbette bu bilgilerin kesin olmadığını ve bugüne kadar ortaya çıkan görüntüler eşliğinde hazırlandığını belirtelim.

Galaxy Note 10 görüntüleri ortaya çıktı - Resim : 2

Bilgisayar görüntülerinden bir de video hazırlayan 91Mobiles ekibi telefonun en gerçekçi görüntülerini oluşturmuş. Video da telefonun genel görünümü ve özellikleri net olarak anlaşılıyor. İşte Samsung Galaxy Note 10'u gösteren video:

Yorumlar
Sayokan007
Kamera deliği mi? Samsung biraz Oppo ve Xiaomi''den örnek alsın.
Cevapla
Melih
Xiaomi inovatif çalışmaları takdire şayan ama önceden paylaşılan videoların nihai versiyonlarını daha görmedik Samsung'un note 10'da ekran altı kamera tanıtmadı diye bu konu da çalışmadığı anlamına da gelmiyor. Hali hazırda tanıtılacak Mi serisinde görürsek adamlar hızlı deriz ama daha prototip bile gösterilmemiş katılabilir cihaz bile videosu nerede ise 4 ay oldu. yüzden bu teknolojiler için beklemek gerek. her 10-15 sn'lik video algısı ile hareket etmeye gerek yok.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.