Mobil

Galaxy Note 10 Plus Samsung resmi web sitesinde göründü!

Samsung, 7 Ağustos tarihinde tanıtacağı Galaxy Note ailesinin üyelerinden Galaxy Note 10 Plus için resmi web sitesinde yanlışlıkla satış linkini paylaştı.


Samsung tarafından 7 Ağustos tarihinde tanıtımı gerçekleştirilecek Galaxy Note 10 ailesinin üyelerinden Galaxy Note 10 Plus için Samsung resmi web sitesinde yanlışlıkla satış linkini paylaştı.

Galaxy Note 10 Plus resmi web sitesinde göründü!

Mobil dünyanın tanıtımını merakla beklediği Galaxy Note 10 ailesinin bilgileri sızmaya devam ederken, yeni bir gelişme yaşandı ve Samsung, Galaxy Note 10 Plus için resmi web sitesinde yanlışlıkla satış linki paylaştı. Bu durum modele ait depolama özelliklerinin de ortaya çıkmasına neden oldu. Romanya, Slovakya ve diğer bazı Avrupa ülkelerinde yer alan Samsung'un resmi sitelerinde Samsung Galaxy Note 10 Plus modeline ait satış linkini yayına açan Samsung bu durumun yanlışlıkla olduğu açıklamasını yaptı.

Şirketin bu yanlış paylaşımı ile Galaxy Note 10 Plus modelinin uzun süredir merak edilen depolama kapasitelerinin 256 GB ve 512 GB olduğu ortaya çıktı.

Samsung, SM-N975F model numarasıyla görüntülenen Galaxy Note 10 Plus hakkında başka detay vermese de modelin isminde yer alan Hybrid SIM yazısı ile cihazda çift SIM kart desteği sağlayacağı da ortaya çıkmış oldu. Aura Glow, Auro Black ve Aura White olarak isimlendirilen üç farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulması beklenen Galaxy Note 10 ailesinin Android 9 Pie ile gelmesi bekleniyor.

Yorumlar
vatandaşlar..
kazık marka..note,cik 10.. avp.ya iyi cip,,TÜRKİYE,ye kötü cip..gönderen samsunga bedava para vermeyin. hemde milletimize kazık atan samsung,a ...bir kalem için 10.bin lira verilmez. çin malları aynı özelliklere sahip 5.bin lira varken..ve belki daha iyi özellikleri bünyesine toplayan..ONEPLUS..VE DİĞERLERİ...uyanın..samsungun jeo,sunu kore,seul.da 85.ci katta koreli kızlar ile oynayanlara ve viski içinlere sefa ve zevk parası vermeyin..
Cevapla
Ghost
Arkadaş sen neyin kafasını yaşıyorsun bilgi noksanlığı var sende, Avrupa daki kullanıcılar da aynı cip i kullanıyor o açıdan sakın insanlara gaz verme önce doğru bilgi sonra yorum yaparsın...
* Ccc G@kko Ccc *
Hybrid SIM yazısı ile cihazda çift SIM kart desteği var ama sar değeri yüksek olursa nedeceyik
Cevapla
abdullah sarıçizme
çalışmayan SİM.cart,a para vereceğiz..bedavadan..samsung kendi uydurma eknos,unu yapıyor..7 ay geçmeden bu cip ısınmaya başlıyor.. s.dragon olan çin mallarını tercih ediniz..paranıza yazık.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.