Mobil

Galaxy Note 2 satışa çıkıyor, işte tarih!

Samsung amiral gemisini bu etkinlikte tanıtacak!


Ağustos ayında akıllı telefonlar için altın çağlarından birini yaşayacak. Berlin'de yapılacak olan IFA etkinliğinde Samsung'la birlikte bir çok ileri gelen teknoloji firması da çalışmalarını resmi  olarak tüm dünyaya Almanya üzerinden tanıtacak.

Galaxy Note bildiğiniz gibi büyük telefonların daha çok ilgi gördüğü günümüze boyutuyla damgasını vurmuş bir telefondur. Kimileri tarafından 'acayip' ekran boyutu kabul edilmese de gerek kullanıcılarını gerekse ilgilenen bir çok insanı kendine adapte etmeyi başarmıştır. Son zamanlarda çıkan haberler Galaxy Note 2'nin geleceği yönünde. 7-inç boyutlu tabletlerin yanında geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Galaxy Note'un 5.3 inç ekranı satış rekorlarına imza atmıştır.

1343984510_samsung-galaxy-note-2-mobile-unpacked.jpg

Bildiğiniz gibi Berlin IFA 2012'de Sony'de telefonunu duyuracağını açıklamıştı. Ayrıca Sony Xperia serisine bir de ekleyecek. Samsung da amiral gemisini IFA'da tarihler 29 Ağustos'u gösterirken duyuracak.

Galaxy Note 2'nin son söylentilere göre özellikleri ise şöyle olacak; dört çekirdekli Exynos işlemci ve 13MP kamera, 5.5 inç ekran ile Galaxy Note'den daha büyük ancak daha dar bir tasarıma sahip olacağı söyleniyor. Tasarım olarak Galaxy S3 ile benzerlik göstereceği söylenen telefon, Android 4.1 Jelly Bean ile gelmesi bekleniyor. Son zamanlarda çıkan telefonların en iyisi olarak gelecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.