Mobil

Galaxy Note 20 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı

Daha Galaxy S20 modelleri tanıtılmamışken Galaxy Note 20 hakkındaki ilk detaylar ortaya çıktı.

Galaxy Note 20 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı

Teknoloji gündemini az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere Samsung yeni amiral gemisi modelini önümüzdeki günlerde tanıtacak. Güney Koreli şirket S serisinden sonra yılın 2. yarısında da Note serisinin yeni modelleriyle karşımıza çıkacak.

Henüz Galaxy S20 bile tanıtılmamış olmasına karşın, şimdiden Note 20 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı.

Galaxy Note 20 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı

Sızıntı dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Ice universe konu hakkında şahsi twitter hesabı üzerinden bir açıklamada bulundu. Bu açıklamaya göre Note 20 ekranı 120 Hz yenileme hızı teknolojisine sahip olacak.

Galaxy Note 20 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı - Resim : 1

S20 modellerinin de 120 Hz ekran yenileme teknolojisine sahip olacağını biliyoruz. Fakat bu FullHD’ye kadar olan çözünürlüklerle sınırlı olacak.

Note 20’de ise böyle bir sınırlama söz konusu değil. Yani yüksek çözünürlüklerde de ekran yenileme hızı 120 Hz’e sabitlenebilecek.

Genel olarak bu teknolojinin oyun severler için hayli önemli olduğunu söyleyebiliriz. Zaten daha önce satışa sunulmuş olan pek çok oyun telefonunda da önceliğin ekrana verildiğini ve ekran yenileme hızlarının genelde yüksek olduğunu görmüştük.

Muhtemelen Samsung Galaxy Note 20 modelinde bakır borularla soğutma teknolojisini de kullanmaya devam edecektir.

Note 20’nin performansıyla hali hazırda satışta olması beklenen oyun telefonlarına meydan okuyacağı da dile getiriliyor. Elbette bunu görmek için 2020’nin ikinci yarısına kadar beklememiz gerekecek.

Yorumlar
💠Gakko💠
Oppo ve Şayominin olduğu piyasada bahalı fiyatları ile inatlaşan Samsungun piyasada fazla tutunacağını düşünmim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.