Mobil

Galaxy Note 20 işte böyle görünecek!

Samsung’un önümüzdeki dönemde tanıtacağı yeni Note modelinin tasarımı sızdırıldı. İşte Galaxy Note 20 hakkındaki tüm detaylar.

Galaxy Note 20 işte böyle görünecek!

Samsung şu aralar yeni amiral gemisi modelleri üzerine yoğunlaşmış durumda. Bilindiği üzere Güney Koreli teknoloji devi yılın son çeyreğinde yeni nesil Note modellerini tanıtacak. Aslında şimdiye kadar Note modelleriyle ilgili pek çok detay sızdırılmış durumda. Nitekim yeni ortaya çıkan görsellerle telefonun tasarımı da netleşmiş oldu.

Galaxy Note 20 işte böyle görünecek!

Sızıntı dünyasının güvenilir isimlerinden biri olan @IceUniverse tarafından paylaşılan fotoğraflara göre Galaxy Note 20 selefi ile benzer bir tasarım çizgisine sahip olacak. Dilerseniz bahse konu tasarıma aşağıdan göz atabilirsiniz.

Galaxy Note 20 işte böyle görünecek! - Resim : 1

Delikli ekran tasarımıyla gelecek olan Galaxy Note 20 temel olarak S20 ve Note 10 ile benzer bir çizgide yer alıyor. Telefonun arka yüzünde ise 4’lü ana kamera modülünü görüyoruz. Gerçi burada sağ kısımda kalan daire flaş ışığı da olabilir. Dolayısıyla alt alta konumlandırılmış 3’lü bir ana kamera da görebiliriz.

Bu görüntülerin sızdırılmasıyla Galaxy Note 20 modelinde ekran altı kamera olacağı dedikoduları da çürütülmüş oldu. Zira telefonun ön tarafındaki kamera net bir şeklide görünüyor.

Dip not olarak hatırlatalım. Samsung’un yeni Note modellerini Ağustos ya da Eylül gibi satışa sunması bekleniyor. Malum koronavirüs pandemisi yüzünden bu sene çıkacak olan telefonların hemen hepsi normal takvime göre gecikmeli olarak satışa sunulacak. Bu telefonlara yeni nesil iPhone modelleri de dahil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.