Mobil

Galaxy Note 20 serisi için erken veda!

Samsung, Note 20 Ultra 5G ve Note 20 telefonlarının üretimlerini önemli bir ölçüde düşürdü. İşte detaylar.

Galaxy Note 20 serisi için erken veda!

Samsung'un Note 20 serisnin üretim planlarındaki önemli düşüşü, yalnızca 999 dolarlık plastik bir telefonun piyasada zorlu bir savaşla karşı karşıya olduğunun gerçek bir kanıtı olarak geliyor.

Elec, Samsung'un Note 20 Ultra 5G ve Note 20 için üretim hedeflerini aylık 800.000'den 600.000'e önemli bir yüzdeyle düşürdüğünü bildirerek tedarikçilerini üzdü.

Samsung Galaxy Note 20 bir hata mıydı?

Galaxy Note 20 Ultra satış oranının 1:2 olmasına rağmen, endüstri kaynaklarının iddiasına göre üretim kesintilerinin büyük kısmı Galaxy Note 20 için geliyor. Belki de fiyatı bin doların üzerinde olan 60Hz ekranlı bir "glasstic" telefon piyasaya sürmek bir hataydı ve S Pen kalemle bile kullanıcılara paralarının karşılığını veremediler. Çoğu perakendeci (ancak Samsung değil) Note 20 ve S20 serilerinde 200 $ veya daha fazla indirim uyguladığından, fiyat geçmişte kaldı, ancak artık olan oldu.

İlginç bir şekilde Samsung, durağan S20 ve Note 20 amiral gemilerinin satış raporlarına rağmen, son çeyrekte telefonla ilgili karlarda yüzde 50 artış bildirdi. Bu, telefon gelirinin önemli bir kısmının A serisi gibi orta sınıflardan geldiği anlamına geliyor ve Samsung'un son zamanlarda geliştirmelerine neden bu kadar çok dikkat ettiğini açıklıyor. Öte yandan, Samsung'un önümüzdeki yıl için çok daha ucuz bir katlanabilir telefon modeli üzerinde çalıştığını öğrendik, bu nedenle 2021'i sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorumlar
mehmet boz
13 15 binliraya telefon satıyor aklını yemişler daha tamamen ortadan kalmadığına dua etsinler
Cevapla
Susa
Dolar 8TL
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.