Mobil

Galaxy Note 2'ye Android 4.3 ne zaman geliyor?

Samsung'un servis merkezleri Galaxy Note 2 için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesine erişebiliyor.


Samsung, Android 4.3 güncellemesini bu ay ve bir sonraki ay içinde Galaxy S3, Note 2 ve Galaxy S4 için yayınlamayı planlıyordu. Galaxy S4 ve Galaxy S3 için bu güncelleme başladı. Peki ya Galaxy Note 2?

Galaxy Note 2 için hiçbir görüş bulunmuyor ancak görünüşe göre bu durum çok yakında değişebilir. Samsung’un servis merkezlerinden Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncelleştirmelerine erişilebiliyor. Hindistan’da bir Galaxy Note 2 kullanıcısı, yerel bir Samsung servis merkezinden bu güncelleştirmeyi aldığını söyledi.

1383996353_note-ii-4.3-svc.jpg

Kullanıcının Twitter’dan yayınladığı ekran görüntüsü bu güncellemenin gerçek olduğunu kanıtlıyor. Ekran görüntüsüne göre 31 Ekim’de yapılan güncellemenin firmware yapı numarası ise N7100XXUEMJ9 olarak görülüyor. Bu güncelleme ile Galaxy Note 3’ün yeni S-Pen özellikleri, Galaxy Note 2’ye gelecek.

Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncellemesine Samsung'un servis merkezleri erişebiliyor ve çok yakında kullanıcılar bu güncelleştirmeye kavuşabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.