Mobil

Galaxy Note 3 Neo, Android 5.1.1 güncellemesi almaya başladı

Samsung, Android ekosisteminde neredeyse iki yılını tamamlamak üzere olan Galaxy Note 3 Neo için Android 5.1.1 güncellemesini nihayet başlattı.

Galaxy Note 3 Neo, Android 5.1.1 güncellemesi almaya başladı

Samsung, Şubat 2014'te çıkış yapan ve o dönem teknik özellikleri itibariyle Galaxy Note 2-Galaxy Note 3 arasında konumlandırılan orta düzey akıllı telefon Galaxy Note 3 Neo için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini nihayet başlattı.

Güney Kore’de Galaxy Note 3 Neo’nun SM-N750L, SM-N750K ve SM-N750S modelleri için Kies ve OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanan güncellemenin önümüzdeki haftalarda diğer ülkelerde kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

1446006810_galaxy-note-3.jpg

İlginizi çekebilir; 

900MB büyüklüğünde olan güncelleme Galaxy Note 3 Neo’ya Materyal Tasarım’la uyumlu TouchWiz arayüzünü getiriyor. Yeni kilit ekran, yeni bildirim merkezi, güncellenmiş sistem uygulamaları, çeşitli hata düzeltmeleri, güvenlik geliştirmeleri ve performans geliştirmeleri getiriyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.