Mobil

Galaxy Note 4, Galaxy Note 3'e göre daha az sattı

Galaxy Note 4 bir ay içinde 4.5 Milyon adet sattı. Peki Galaxy Note 3 ne kadar satmıştı?

Galaxy Note 4, Galaxy Note 3'e göre daha az sattı

Orijinal Galaxy Note’un tanıtılmasından bu yana Samsung’un phablet hattı giderek popülâritesini arttırdı. İkinci nesil Galaxy Note II selefinden daha kullanılabilirliği nedeniyle ilk ayında selefine göre daha iyi sayıda satış yaptı. Üçüncü nesil Galaxy Note modeli Note 3’de aynı şekilde selefine göre daha çok sayıda satış yaptı ancak son model Galaxy note 4 ile aynı şey olacak gibi görünmüyor.

Görünüşe göre Galaxy Note satışa sunulduktan sonra ilk bir ay içinde 4.5 milyon adet sattı.  Eğer bu doğruysa, 5 milyon satan selefi Note 3’e göre yarım milyon daha az satmış oluyor. Ayrıca bu rakamlar henüz resmi değil.

Her ne kadar selefine göre daha az satsa da Galaxy Note 4’ün 4.5 milyon satış rakamına ulaşmış olması oldukça etkileyici.

Peki sizce Galaxy note 4’ün daha az satmasında Apple iPhone 6 Plus ve LG G3 gibi akıllı telefonların etkisi olmuş olabilir mi?

1414160164_samsung-galaxy-note-4-sales-fb.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.