Mobil

Galaxy Note 4 sızıntıları devam ediyor

Samsung Galaxy Note 4'te metal çerçeve sürprizi yaşanabilir.

Galaxy Note 4 sızıntıları devam ediyor

Samsung Galaxy Note 4 cephesinde sabah gerçekleşen sızıntıyla telefonun tasarımına dair ilk detaylar elde edildi. GSMArena sitesinin yayınlandığı yeni görüntüler ise Galaxy Note 4’ün tasarım özelliklerini daha net ortaya koyuyor.

Galaxy Note 4 daha önce de belirttiğimiz gibi ön bölümden Galaxy Note 3’e fazlasıyla benziyor. Arka bölümde yine deri görünümlü plastik kapak anlayışı sürdürülüyor. Ancak bu defa farklı bir desen benimseniyor. Yine arka bölümde kamer lensi, LED flaş ve nabız ölçer Galaxy Alpha’da olduğu gibi yerleştirilmiş. Galaxy Note 4’ün tasarımında belki de en dikkat çeken ayrıntı Galaxy Alpha’da olduğu gibi metal çerçeveler olacak.   Galaxy Note 4’ün alt kısmında ise USB 3.0 girişi, hoparlör çıkışı ve S-Pen girişi yer alıyor.

Yayınlanan yeni görüntülerin saatler önce sızan satış kutusu görüntüsünden daha gerçekçi olduğunu hatırlatmakta yarar var.

Alt bölümde ve sonraki sayfalarda Galaxy Note 4'ün sızan görüntülerini inceleyebilirsiniz. 

1407753116_gsmarena001.jpg

1407753159_gsmarena002.jpg
1407753166_gsmarena003.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.