Galaxy Note 4'ün pil ömrünü uzatmak için ipuçları - Page 1

Samsung Galaxy Note 4 pil ömrünü artırmak için neler yapabiliriz? Galerimizin devamında Samsung Galaxy Note 4'ün pil ömrünü artırmak bazı ipucuları görebilsiniz.

Galaxy Note 4'ün pil ömrünü uzatmak için ipuçları - Page 2

1- Görüntü ayarlarınızı gözden geçiriniz. Galaxy Note 4'ün güzel ve parlak bir ekrana sahip olduğu inkar edilemeyecek bir gerçek, ama parlaklığı gün boyunca açık tutmak pil ömrünün kısa sürede tükenmesine neden olacaktır. Ekran parlaklığını sadece TV bölümlerini izlemek için açık tutarsanız pil tüketimini düşürebilirsiniz.

Galaxy Note 4'ün pil ömrünü uzatmak için ipuçları - Page 3

2- Arka planda gizli ve açık kalmış uygulamaları kontrol edin. Telefonda açık kalan uygulamalar pil ömrünün kısa sürmesine neden olur. Eğer normalde daha hızlı pil tüketiminin farkına vardıysanız; ayarlar menüsünden pil bölümünden hangi uygulamaların ne kadar pil tükettiğini görüp bunları kaldırabilirsiniz.

Galaxy Note 4'ün pil ömrünü uzatmak için ipuçları - Page 4

3-Telefonunuzu orijinal şarj aletiyle şarj edin. Samsung Galaxy Note 4'ünüzü orijinal şarj aletiyle şarj etmediğiniz takdirde hızlı bir şekilde pil tüketimini göreceksiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.