Mobil

Galaxy Note 4'ün Türkiye fiyatı (!)

Galaxy Note 4'ü fırsata dönüştürmek isteyenler ön sipariş sürecini başlattı.

Galaxy Note 4'ün Türkiye fiyatı (!)

Samsung’un üst düzey akıllı telefonu Galaxy Note 4 donanım ve yazılım tarafından birçok gelişmeyi beraberinde getirdi. Tasarım tarafı Galaxy Note 3’ten ilham alan telefonda metal çerçeveler öne çıkan detayların başında geliyor. Okuyucu yorumlardan bir genelleme yapacak olursak telefonu beğenenlerin çoğunlukta olduğu söyleyebiliriz. Eğer Note serisi bir telefon almak istiyorsanız kesinlikle Galaxy Note 4’ü tavsiye ederiz, fakat Note 3’ten Note 4’e geçilir mi derseniz durup düşünmekte fayda var.

Galaxy Note 4 onlarca sızıntının ardından resmiyet kazandı. Telefonun tanıtımına ilişkin hazırladığımız habere göz atabilirsiniz. 10 Ekim’de kullanıcılarla buluşacak telefonun satış fiyatı Avrupa’da 800€ olarak açıklandı. Yaklaşık olarak 2.264 liralık bir fiyat. Uygulanacak vergilerle Galaxy Note 4’ün ülkemizde 2.400-2.500 lira bandından giriş yapacağını söyleyebiliriz.

10 Ekim tarihine bir aydan fazla bir süre var. Avrupa’da telefonun ön siparişe açıldığına dair bir haberle henüz karşılaşmadık. Ancak bu noktada ülkemiz kullanıcılarına bir müjde verebiliriz. Galaxy Note 4 Türkiye’de ön siparişe açıldı! Eğer telefona normal fiyatına 1.300-1400 lira daha fazla para vermek istiyorsanız, bir teknoloji marketinde Galaxy Note 4’ün 3.717 liradan satışa sunulduğunu sizlerle paylaşım.

Bu tür fırsatçılıklara biz daha çok iPhone modellerinde karşılaşırdık. Apple genelde üç ya da dördüncü dalgada Türkiye'yi iPhone’un satışa sunulduğu ülkeler arasına alıyor. Bu da telefonun ülkemize resmi olarak birkaç ay sonra gelmesi demek. İşte bu noktada teknoloji marketleri ve kişiler temin ettikleri iPhone’ları fırsata çevirmek için fahiş fiyatlara satıyor.

Gördüğümüz kadarıyla fırsata çevrilen telefonlardan biri de Galaxy Note 4 oldu. Ne dersiniz 3.717 liralık Galaxy Note 4 için bankalar kredi olanağı sağlar mı?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.