Galaxy Note 5 için 6 kılıf modeli - Page 1

Spigen’in çözümü, firmanın daha önceki modellerine benziyor. Neo Hybrid Carbon isimli kılıf hem şık bir görünüm hem de dayanıklılık vaad ediyor. Spigen Neo Hybrid Carbon kılıfın fiyatı 35 Dolar.

Galaxy Note 5 için 6 kılıf modeli - Page 2

UAG’nin Galaxy Note 5 kılıfları, firmanın tasarım anlayışını direkt olarak yansıtıyor diyebiliriz. Şimdiden 6 farklı renk seçeneği sunan firmanın çeşitleri önümüzdeki günlerde artacaktır. Bizim en beğendiğimiz kılıf UAG Rust oldu. Fiyatı 40 Dolar seviyesinde. Kırmızı, beyaz, siyah gibi renk seçenekleri mevcut.

Galaxy Note 5 için 6 kılıf modeli - Page 3

Rearth ülkemizde pek bilinmeyen bir marka ancak kılıfı hoşumuza gitti. Sağlamlık ve kullanışlılık konusunda dikkat çeken ürünün fiyatı henüz belli değil ancak Note 4 için olan benzer kılıfı 15 Dolar seviyesindeydi. Yani Note 5 için de bu civarlarda olacağını tahmin edebilriz. Rearth kılıf aldığınızda yanından kırılmaz ekran filmi hediye ediliyor. Kılıfın tam adı oldukça uzun; Rearth Ringke Rebel Extreme Tough

Galaxy Note 5 için 6 kılıf modeli - Page 4

Verus markasının daha şimdiden Galaxy Note 5 için 5 farklı kılıf modeli var. İçlerinden en şık ve en farklı olana burada yer vermek istedik. Listedeki tek deri cüzdan biçimindeki kılıf Verus Layered Dandy’yi aşağıda görebilirsiniz. Verus Layered Dandy’nin fiyatı 35 Dolar civarında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.