Mobil

Galaxy Note 5 yakında Avrupa'da satışa çıkabilir

Avrupalı kullanıcılar Galaxy Note 5'e beklenen daha önce kavuşabilir.

Galaxy Note 5 yakında Avrupa'da satışa çıkabilir

Samsung’un 13 Ağustos’ta duyurduğu üst seviye akıllı telefon Galaxy Note 5 şu ana kadar Avrupa gibi önemli bir pazara giriş yapmış değil. Samsung’dan yapılan açıklamaya göre Galaxy Note 5 2016’dan önce Avrupa pazarında satışa çıkmayacak. Güney Koreli firma bunun yerine Galaxy S6 Edge+’ı  Avrupa’da listeledi.

Rusya'nın en önemli sızıntı kaynaklarından birisi olan Eldar Murtazin'e (Mobile-review sitesinin önemli ismi) göre ise Galaxy Note 5 beklenen daha önce Rusya’da satışa çıkacak. Popüler sızıntı kaynağı net bir tarih vermezken, Galaxy Note 5’in Rusya’da 59990 RUB/880$’dan satışa çıkacağı bilgisini veriyor. 

Samsung, Galaxy Note 5’in Rusya’da satışa çıkacak sürümü için şu an herhangi bir yazılım (firmware) ortaya çıkmış değil. Ancak şirketin kullanıcılardan gelen tepkileri dikkate alarak Galaxy Note 5’i beklenenden daha önce Avrupa’da satışa çıkarması muhtemel görünüyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.