Mobil

Galaxy Note 5'e güncelleme geldi!

Samsung Galaxy Note 5 yazılım güncellemesi pil ömrü ile çağrı kalitesi iyileştirmeleri sunuyor.


Selefine göre daha küçük bir pil ile gelmesine rağmen Galaxy Note5, tasarruflu ekran ve çipset ile entegre edildiği için bekleme modunda mükemmel bir pil ömrü sunması gerekiyor ancak son zamanlarda kullanıcılardan gelen şikayetler tam tersini söylüyor.

Her şeyden önce Galaxy Note 5  Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin gelecek yılın başlarında gelmesi bekleniyor. Gizlilik özellikleri güçlendirilen Android Marshmallow, aynı zamanda pil tüketimi konusunda da bazı iyileştirmeler getiriyor.

1445503279_samsung-galaxy-note5-europe-launch-price.jpg

Samsung Galaxy Note 5 sahipleri son zamanlarda bazı konularda şikayetçi olmuştu ve şirket Marsmallow güncellemesini beklemeden o zamana kadar düzeltme güncellemeleri yayınlayacak gibi görünüyor.

Çağrı kalitesinin yanı sıra pil optimizasyonu da sunan bu güncellemeden sonra daha fazla pil ömrüne sahip olacaksınız. 144MB büyüklüğündeki güncelleme OTA yoluyla yükleyebileceksiniz.

Eğer Galaxy Note 5 kullanıcısıysanız, güncellemeyi aldıktan sonra gerçekleşen değişiklikleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.