Galaxy Note 5'in mükemmel konsepti - Page 1

Telefonların yakın dönemde tanıtılması özellikle Galaxy Note 4 satın almak isteyen kullanıcıların kafalarını karıştırdı. Nihayetinde Samsung büyük ekranlı iPhone’a daha fazla kullanıcı kaptırmamak için Galaxy Note 5’i beklenenden iki ay önce tanıtması muhtemel görünüyor.

Galaxy Note 5'in mükemmel konsepti - Page 2

Güney Kore medyasına göre Galaxy Note 5 (7.9mm) Galaxy Note 4’ten (8.5mm) daha ince bir kasaya sahip olacak. Galaxy S6 gibi metal ve camdan yüzeyden oluşması beklenen Galaxy Note 5’in Ultra HD ve 2K çözünürlüklü sürümleri test ediliyor.

Galaxy Note 5'in mükemmel konsepti - Page 3

Ekran boyutunun ise 5.89-inç olacağı gelen haberler arasında. Nihai sürümde hangi ekran kullanılır bilinmez ama işlemci tarafında Exynos 7422’nin yer alacağı iddiaları her geçen gün güçleniyor.

Galaxy Note 5'in mükemmel konsepti - Page 4

Galaxy Note 5’e 4.100mAh kapasiteli bir pilin eşlik edeceği konuşuluyor fakat Galaxy Note 4’te yer alan 3.220 mAh kapasiteli pil ve Galaxy Note 5’in daha ince bir kasaya sahip olacağı iddiası göz önüne alındığında, Samsung’un pil miktarını bu derece artırması pek de gerçekçi görünmüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.