Mobil

Galaxy Note 7 müşterileri Galaxy S8'i indirimli alabilir

Galaxy Note 7 müşterileri Galaxy S8 veya Galaxy Note 8'i indirimli alabilir. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Galaxy Note 7 müşterileri Galaxy S8'i indirimli alabilir

Kore Herald tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre Samsung, mağdur olan Galaxy Note 7 kullanıcılarına önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için indirim teklif gerekip gerekmediğini düşünüyor.

Galaxy Note 7 müşteriler Galaxy S8 veya Galaxy Not 8'i indirimli alabilir

İsmi belirsiz bir belirsiz endüstri kaynağı, Samsung yöneticilerinin Note 7 sahiplerini sakinleştirmek için Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için indirim teklifi düşünüyor.

1476963208_note-7.jpg

Daha önceki haberlerimizden de bildiğiniz gibi Samsung, Galaxy Note 7 sahiplerini sakinleştirmek için zaten bazı teşviklerde bulunuyor. Samsung’un itibarı, Galaxy Note 7 fiyaskosu ile çok ciddi zarar gördü. Bu yüzden Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için indirim teklifi mağdur olan sadık Samsung kullanıcılarına cazip gelebilir.

Samsung, yıl sonuna kadar Galaxy Note 7 geri çağırma programını devam ettirecek Ayrıca şu anda Galaxy Note 7’nin ciddi bir rakam kadarının geri iade edilmediğini belirtelim. Bakalım bu teklif gerçekleşirse Galaxy Note 7 kullanıcıları ne kadar ilgi gösterecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.