Ekran Çözünürlüğünü Düşürme
Pil verimliliğini artırmak adına önemli bir gelişme. Yüksek çözünürlüklü ekranların pili olumsuz etkilediği herkesin malumu. Ancak Quad HD çözünürlüklü ekrana sahip Galaxy Note 7’nin ekranını HD ve Full HD çözünürlüklerde kullanarak pil kullanım süresini çok daha yukarılara çekmek mümkün

Sualtında Çalışan S-Pen
Galaxy Note 7’de S-Pen hem yazılım hem de donanım tarafında önemli geliştirmeler içeriyor. S-Pen, Galaxy Note 7 gibi IP68 sertifikasına sahip. Islak ekranda da çalışan yeni S-Pen’i sualtında kullanabilirsiniz.

HDR Video Aktarımı
Galaxy Note 7’nin ekranı HDR desteğiyle geliyor. HDR içeriklerin işlenmesi için özel bir işlemciyle gelen Galaxy Note 7’de HDR özellikli video oynatmak ve kaydetmek mümkün. Yine çekilen görüntüleri HDR desteği sunan TV'lere aktarabileceksiniz.

S-Pen ile GIF Oluşturma
Sosyal medyayı sık kullananları heyecanlandıran bir özellik diyebiliriz. Galaxy Note 7’de ekranda gerçekleştirdiğiniz bir işlemi ya da videonun herhangi bir kısmını GIF formatında kaydedebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.