Mobil

Galaxy Note 8, bu aksesuar ile birlikte geliyor

Samsung Galaxy Note 8, Bixby destekli kulaklık ile birlikte geliyor


Samsung, önümüzdeki ay Galaxy Note 8'i duyurmaya hazırlanıyor. ET News'dan yeni bir rapor, şirketin yeni Bixby ses asistanı ile çalışan bir Bluetooth kulaklık üzerinde çalıştığını belirtti.

Raporda Samsung’un, kulaklık setini önümüzdeki Galaxy Note 8 ile birlikte mi yoksa ayrı olarak mı satıp satmayacağına karar vermediği belirtilmemiş. Bluetooth kulaklık, Bixby ile iletişim kurmada kullanıcılara yardımcı olmak için geliştirilmektedir. Ayrıca, Samsung'un kendi gürültü engelleme teknolojisini de içerdiği söyleniyor. Kullanıcılar, akıllı telefon etrafında olmadığında, telefon işlevleri yerine getirse bile kulaklık kullanarak görev ve komut isteminde bulunabilecekler.

 1500895059_samsunggalaxynote7review14-1024x512.jpg

Bluetooth kulaklıklarla ilgili ayrıntılar şu an itibariyle sınırlı. Samsung, Galaxy S8 ve S8+ amiral gemileri ile Bixby AI destekli asistanını tanıttı. Şirket kısa bir süre önce Bixby'i İngilizce olarak Samsung Galaxy S8 ünitelerinde sunmaya başladı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.