Mobil

Galaxy Note 8.4'ün basın fotoğrafı yayınlandı

Samsung'un iddialı özelliklere sahip tablet modelini önümüzdeki günlerde resmen duyurması bekleniyor.


2015’te mobil ürün satış stratejini büyük oranda değiştirmesi beklenen Samsung’un önümüzdeki günlerde resmen duyurmasını beklediğimiz yeni nesil tableti Galaxy Note 8.4’ün basın fotoğrafı internete servis edildi.

Tabletin teknik özellikleriyle ilgili herhangi bir bilgi verilmiyor ancak günümüz standartlarından yola çıkarak bazı tahminlerde bulunabiliriz. Tasarım noktasında Galaxy Note 4’ün büyük versiyonu olarak görüne tablet daha ince bir gövdeye sahip. 8.4-inç büyüklüğünde 2560 x 1600p çözünürlüklü Super AMOLED ekran ile donatılacak üst düzey tablet tıpkı Galaxy Note 4’te olduğu gibi gelişmiş S-Pen özelliklere sahip olacak.

Tabletin işlemci biriminde ne göreceğimizi açıkçası bilmiyoruz. Samsung bir sürprize imza atarak 64-bit mimarili Snapdragon 810’u Galaxy Note 8.4’te bizlere gösterebilir. Ancak oklar büyük oranda Snapdragon 805’i gösteriyor.

Kısa süre içerisinde tablete ilişkin daha fazla detayın gün yüzüne çıkması bekleniyor. Galaxy Note 8.4 hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

1419919411_1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.